1.000 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ % 25 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ % 25 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ % 25 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ % 25 İNDİRİM

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz


yildirimicgiyim.com.tr  Halil Yıldırım Gıda Züccaciye Ve Tuhafiye San. Ve Tic. Ltd. Şirketi ‘ne ait markalardan biri. Gerek üretim kalitesi gerekse ve kreatif tasarım yapısı gerekse kalitesi yönünden hızla büyümeye başladı. Bunun en belirgin sebebi kalite ve müşteri memnuniyeti politikasıdır.

Diğer markalarımızla birlikte iç giyim sektörünün lider markalarıdan biri olma yolunda ilerliyoruz. Bu oldukça sevindirici. Son derece başarılı ekibimiz ile birlikte üst düzey kalitede tasarımlar üretiyoruz. Erkek iç giyim ve  Kadın iç giyim modelleri ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için %100 pamuk , modal ve kaliteli iç çamaşır modelleri ni sizlere sunmaktayız.

Markamızın ana noktası olan Halil Yıldırım Gıda Züccaciye Ve Tuhafiye San. Ve Tic. Ltd. Şirketi olarak kurulduğumuz ilk günden günümüze her zaman müşteri odaklı bir politika benimsedik. Üretimde kaliteden asla taviz vermedik. Satış ve pazarlama sırasında önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu. Ülkemiz insanına en iyisini en makul fiyatlarla sunmayı amaçladık.

İç Giyim sektöründe tanınmış olmanında etkisi ile kısa zaman içinde Yıldırım İç Giyim markamızla da bilindik. Tercih edilir olduk. Müşterilerimizin beğenisini, güvenini ve saygısını kazandık. Kısa yolculuk hikayemiz sürekli olarak bu çerçevede ilerlemeye devam edecektir.
 

Misyonumuz


Misyonumuz kalitemizle eşdeğerde. Yıldırım İç Giyim olarak önce ülkemiz çapında başarı elde etmek. Eş zamanlı olarak müşterilerimize iç giyim sektöründe kalite ve memnuniyet deneyimi sunmak. Bütün bunlarla birlikte gerek doğrudan gerek potansiyel tüm müşterilerimizin tercihleri bizim için her zaman ön planda olacaktır. 

Onları kalitesizlikten ve sınırları zorlayan yüksek fiyatlardan uzak tutmayı ve onları korumayı planlıyoruz. Tüm bu süreci aynı zamanda başarılı ve ölçülebilir bir büyüme ivmesi ile yürütme düşüncesindeyiz.
 

Vizyonumuz

 

İç giyim sektöründe önce Türkiye içinde kendine özgü üst düzey seviyesi ile dikkat çekmek. Yenilikçi ve özgün aynı zamanda kaliteli çizgisi ile başarılı bir iç giyim markası olmak. Kalite ve müşteri memnuniyetinden söz edilince akla ilk gelen isimlerden biri olarak hatırlanmak.
 

Değerlerimiz

• Taviz verilmesi mümkün olmayan üst düzey kalite.
• Farklı kültürlere saygı.
• Tutku, titizlik ve kararlılıkla çalışmak.
• Teknolojiyi takip ederek yeniliklere uyum sağlama.
• Topluma, çevreye ve insanlara karşı sorumluluk bilinci.
Yükleniyor...